Docenten

Filosofie (Wijsbegeerte)

Mastercoördinator

Metafysica

Filosofie van kunst en cultuur

  • prof. dr. J. (Josef) Früchtl

    Filosofie van kunst en cultuur


    J.Fruchtl@uva.nl
    T: 0205254529

    Go to detailpage

Ethiek

  • prof. dr. M.D. (Marc) Davidson

    Lecturer


    M.D.Davidson@uva.nl
    T: 0205257379

    Go to detailpage
  • prof. dr. B. (Beate) Roessler

    Wijsbegeerte, in het bijzonder ethiek en haar geschiedenis


    B.Roessler@uva.nl
    T: 0205254516

    Go to detailpage

Politieke en ​sociale filosofie

  • dr. K.V.Q. (Karen) Vintges



    K.V.Q.Vintges@uva.nl
    T: 0205254518
    T: 0205254500

    Go to detailpage

Taalfilosofie

  • dr. P.J.E. (Paul) Dekker



    P.J.E.Dekker@uva.nl
    T: 0205254541
    T: 0205258282

    Go to detailpage
  • prof. dr. J.A.G. (Jeroen) Groenendijk

    Taalfilosofie


    J.A.G.Groenendijk@uva.nl

    Go to detailpage

Filosofische logica

  • prof. dr. M. (Michiel) van Lambalgen

    Logica en cognitiewetenschap


    M.vanLambalgen@uva.nl
    T: 0205254523

    Go to detailpage

Wetenschapsfilosofie

  • prof. dr. H.O. (Huub) Dijstelbloem

    Filosofie van wetenschap en politiek (leerstoel in samenwerking met de Wetenschappelijke Raad voor het Regeringsbeleid)


    H.O.Dijstelbloem@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. ir. G.H. (Gerard) de Vries

    Wetenschapsfilosofie en filosofie van de technologische cultuur


    G.H.deVries@uva.nl

    Go to detailpage

Published by  Faculty of Humanities

15 September 2017