-
(Voorwaardelijk) toegelaten tot een master
Aanbod accepteren (Accept offer)
Door het aanbod in MyInfo te accepteren, geef je aan dat je van plan bent het programma te volgen. Het accepteren van het aanbod is niet de laatste stap, en verplicht je ook niet tot het starten van het programma. Wel hebben wij je acceptatie nodig om de vervolgstappen voor je inschrijving te kunnen nemen. Reageer daarom binnen twee weken op het aanbod.
Aanbod afslaan (Decline offer)
Indien je hebt besloten het aanbod tot de masteropleiding af te slaan, zorg er dan voor dat je je verzoek tot inschrijving in Studielink intrekt om geen verdere e-mails van de UvA te ontvangen over het afronden van je inschrijving.
Aanbod uitstellen (Defer offer)
De Graduate School of Humanities biedt geen mogelijkheid om het aanbod mee te nemen naar een volgend studiejaar. Als je een jaar later wilt beginnen met de opleiding waarvoor je bent toegelaten, zul je je in het volgende jaar opnieuw moeten aanmelden in Studielink en MyInfo, en het toelatingsproces opnieuw moeten doorlopen volgens de dan geldende voorwaarden.
-
(Voorwaardelijk) toegelaten tot een pre-master
Aanbod accepteren (Accept offer)
Door het aanbod in MyInfo te accepteren, geef je aan dat je van plan bent het programma te volgen. Het accepteren van het aanbod is niet de laatste stap, en verplicht je ook niet tot het starten van het programma. Wel hebben wij je acceptatie nodig om de vervolgstappen voor je inschrijving te kunnen nemen. Reageer daarom binnen twee weken op het aanbod.
Meld je aan voor de pre-master in Studielink
Nadat je het aanbod hebt geaccepteerd, moet je een nieuw verzoek tot inschrijving doen in Studielink, in aanvulling op je aanmelding voor de master. Deze keer meld je je aan voor de pre-master.
Deze aanvullende inschrijving voor de pre-master (schakelprogramma) is zeer belangrijk en zorgt ervoor dat je in de vakken van de pre-master kunt worden geplaatst. Regel je inschrijving voor de pre-master in Studielink binnen twee weken na ontvangst van je voorwaardelijke acceptatiebrief, en in ieder geval voor 1 augustus. Als je deze stap niet uitvoert, loop je het risico dat je niet in de verplichte vakken van de pre-master kunt worden geplaatst.
Let op: met de inschrijving in Studielink voltooi je je inschrijving voor de pre-master niet, en het verplicht je ook niet tot het starten met de pre-master.
Voor welk programma schrijf ik me in via Studielink?
Pre-master Aanmelden in Studielink voor: American Studies Geschiedenis - Schakelprogramma Archival and Information Studies Media en Cultuur - Schakelprogramma Boekwetenschap Cultuurwetenschappen - Schakelprogramma Comparative Literature Literary Studies - Schakelprogramma Documentaire en fictie Media en Cultuur - Schakelprogramma Duitslandstudies Geschiedenis - Schakelprogramma East European Studies Europese Studies - Schakelprogramma Educatie en communicatie Duits Duitse taal en cultuur - Schakelprogramma Educatie en communicatie Engels English Language and Culture - Schakelprogramma Educatie en communicatie Frans Franse taal en cultuur - Schakelprogramma Educatie en communicatie geschiedenis Geschiedenis - Schakelprogramma Educatie en communicatie Nederlands Nederlandse taal en cultuur - Schakelprogramma English Literature and Culture Literary Studies- Schakekprogramma European Policy Europese studies - Schakelprogramma Film Studies Media en Cultuur - Schakelprogramma General Linguistics Taalwetenschap - schakelprogramma Geschiedenis Geschiedenis - Schakelprogramma Geschiedenis van de internationale betrekkingen Geschiedenis - Schakelprogramma Identity and Integration Europese Studies - Schakelprogramma Journalistiek en Media Media en Cultuur - Schakelprogramma International Dramaturgy Theaterwetenschap - Schakelprogramma Kunst, cultuur en politiek Cultuurwetenschappen - Schakelprogramma Kunstgeschiedenis Kunstgeschiedenis - Schakelprogramma Language, Literature and Education: Duits Duitse taal en cultuur - Schakelprogramma Language, Literature and Education: English English Language and Culture - Schakelprogramma Language, Literature and Education: Frans Franse taal en cultuur - Schakelprogramma Language and Society Taalwetenschap - Schakelprogramma Latin American Studies Spanish Language and Culture - Schakelprogramma Linguistics Taalwetenschap - Schakelprogramma Literary Studies Literary Studies - Schakelprogramma Literature, Culture and Society Literary Studies - Schakelprogramma Media Studies Media en cultuur - Schakelprogramma Midden-Oostenstudies Arabische taal en cultuur - Schakelprogramma Militaire Geschiedenis Geschiedenis - Schakelprogramma Music Studies Musicology - Pre-master's programme New Media and Digital Culture Media and Culture - Schakelprogramma Nederlands als tweede taal en taalvaardigheid Taalwetenschap - Schakelprogramma Philosophy of the Humanities and Social Sciences Filosofie - Schakelprogramma Preservation and Presentation of the Moving Image Media en Cultuur - Schakelprogramma Publieksgeschiedenis Geschiedenis - Schakelprogramma Spirituality and Religion Religiewetenschappen - Schakelprogramma Stadgeschiedenis Geschiedenis - Schakelprogramma Television and Cross-Media Culture Media and Culture - Schakelprogramma Theatre Studies Theaterwetenschappen - Schakelprogramma Vertalen Taalwetenschap - Schakelprogramma Aanbod afslaan (Decline offer)
Indien je hebt besloten het aanbod tot de pre-masteropleiding af te slaan, zorg er dan voor dat je je verzoek tot inschrijving in Studielink intrekt om geen verdere e-mails over het afronden van je inschrijving van de UvA te ontvangen.
Aanbod uitstellen (Defer offer)
De Graduate School of Humanities biedt geen mogelijkheid om het aanbod mee te nemen naar een volgend studiejaar. Als je een jaar later wilt beginnen met de opleiding waarvoor je bent toegelaten, zul je je in het volgende jaar opnieuw moeten aanmelden in Studielink en MyInfo, en het toelatingsproces opnieuw moeten doorlopen volgens de dan geldende voorwaarden.